Индекс материала |
---|
Післядипломна освіта |
Календарний план |
Все страницы |
Відділення післядипломної освіти
Рішенням наказу управління охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації від 10.10.08 р. № 458 "Про реорганізацію обласних постійно діючих курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів" Херсонський базовий медичний коледж Херсонської обласної ради стає правонаступником курсів шляхом приєднання з подальшим провадженням освітньої діяльності.
Херсонський базовий медичний коледж провів роботу з ліцензування надання освітніх послуг, пов’язаних з підвищенням кваліфікації молодших медичних та фармацевтичних фахівців та отримав ліцензію серії АВ №443084 від 19.01.2009 з ліцензованим обсягом 2500 слухачів на рік.
Очолює відділення післядипломної освіти викладач вищої категорії, викладач-методист, лікар-терапевт Орехівська Ірина Євгеніївна.
Відділення є координуючим навчально-методичним центром післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів Херсонського регіону.
Метою післядипломного навчання є: спеціалізоване удосконалення професійної підготовки фахівця шляхом поглиблення, розширення і оновлення його професійних знань, умінь і навичок. У відділенні створено умови для неперервності освіти, що відповідає принципу "навчання протягом усього життя", а також відповідає сучасним вимогам системи вищої освіти. Навчання молодших медичних спеціалістів та інша діяльність відділення здійснюється за державним замовленням, на договірній основі з міністерством, відомствами, підприємствами, закладами, організаціями, юридичними та фізичними особами. Календарний план роботи курсів удосконалення та спеціалізації затверджується наказом директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації. Термін навчання визначається програмами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України.
- задоволення потреб лікувально-профілактичних закладів у підвищенні кваліфікації молодших медичних спеціалістів;
- здійснення заходів з підвищення якості та практичної спрямованості навчання;
- забезпечення можливості оволодіння сучасними досягненнями і новітніми методами молодшими медичними спеціалістами;
- впровадження інноваційних педагогічних технологій;
- проведення об’єктивної комплексної оцінки професійних знань та практичних навичок по закінченню навчання;
- проведення атестації молодших медичних спеціалістів, як форми оцінки рівня професійної підготовки та відповідності займаній посаді.
- Корінець путівки, заповнений та завірений печаткою установи.
- Паспорт.
- Диплом.
- Копію наказу по установі про направлення на курси (вказати стаж роботи із даної спеціальності), посвідчення про відрядження.
- Попереднє свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації.
- Халат, шапочку, змінне взуття.